https://www.enterair.pl/slot-gacor/https://www.splayce.eu/situs-slot-online/https://www.journaltokaz.org/slot-demo/https://cms.dorada.uj.edu.pl/togel-online-terpercaya/https://technologies.intermag.eu/slot-deposit-dana/https://businessadvise.org/slot-deposit-pulsa/https://www.odwierty.eu/slot-pulsa/https://www.tiproject.dev.br/slot-demo-gratis/https://rebradir.anajure.org.br/slot-demo/https://rebradir.anajure.org.br/slot-gacor-777/ EnterAir

O nas

Poznaj nasz zespół. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy i zapewniamy komfortowe warunki lotów.

Nasz zespół

Na pokładach naszych samolotów spotkacie Państwo personel, który lubi swoją pracę i chętnie służy pomocą. Zatrudniamy ludzi, którzy angażują się w wykonywane obowiązki, a komfort pasażerów w trakcie podróży stawiają na pierwszym miejscu.

Nasze załogi lotnicze są szkolone według europejskich standardów bezpieczeństwa. Piloci korzystają z najnowocześniejszych symulatorów lotu w Europie.

W miejscach do których latamy, współpracujemy z najlepszymi firmami obsługi technicznej, obsługi pasażerskiej oraz obsługi naziemnej samolotów.

Enter Air zatrudnia w Polsce i za granicą zespół operacyjny złożony z profesjonalistów, z których każdy posiada minimum 7 letnie doświadczenie w branży lotniczej. Dzięki płaskiej strukturze zarządzania oraz przejrzystym procedurom podejmowania decyzji, osiągamy wysoką efektywność pracy.

Jeśli jesteś najlepszy w swojej branży i chciałbyś pracować w firmie o nowoczesnym modelu biznesowym, skontaktuj się z nami.


Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.