O nas

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w Enter Air

Kariera

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • ewidencja kosztów przy użyciu odpowiednich aplikacji
  • terminowe rozliczanie dokumentów zakupowych zgodnie z procedurami
  • koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów księgowych
  • rozliczenia wydatków gotówkowych pracowników
  • wsparcie działu finansowego w codziennych obowiązkach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze finansów/księgowości)
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, oferujemy Ci ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz wiele możliwości rozwoju. Razem z nami będziesz współtworzył firmę, w której nie jesteśmy anonimowi, dbamy o relacje i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacje@enterair.pl z dopiskiem "Asystent/ka ds. finansowych”

Do wysyłanej aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Enter Air Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • koordynacja łańcucha dostaw części lotniczych
  • komputerowe przetwarzanie danych magazynowych pomiędzy niezależnymi systemami
  • współpraca z magazynami
  • kontakt z agencjami celnymi
  • współpraca w ramach organizacji Part-M z organizacjami Part-145
  • prowadzenie dokumentacji: finansowych oraz technicznych części lotniczych
  • przygotowywanie raportów, zestawień, analiz

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane lotnicze)
  • znajomość zagadnień logistyki
  • zaangażowanie, punktualność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mobilność oraz dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze etatu, również w weekendy)
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy

Jesteś zainteresowany? Prześlij CV na adres: rekrutacje@enterair.pl z dopiskiem "Asystent ds. logistyki”