O nas

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w Enter Air

Kariera

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem różnych form zatrudnienia
  • sporządzanie dokumentów kadrowych
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • rozliczanie wydatków z pracownikami oraz bieżąca obsługa benefitów pracowniczych
  • koordynacja badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • obsługa bieżąca spraw pracowniczych

Wymagania

  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, samodzielność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
  • umiejętność komunikacji i współpracy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę pracy
  • dostęp do opieki medycznej, karty MultiSport i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • bilety pracownicze

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, oferujemy Ci ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz wiele możliwości rozwoju. Razem z nami będziesz współtworzył firmę, w której nie jesteśmy anonimowi, dbamy o relacje i przyjazną atmosferę.

Jesteś zainteresowany? Prześlij CV z dopiskiem „ASYSTENT DS. KADR” na adres:

rekrutacje@enterair.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest ENTER AIR SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Komitetu Obrony Robotników 74.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) oraz na podstawie przepisów prawa – art. 221  Kodeksu pracy (Dz.U. 2018 poz. 108).
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji.
Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo również wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych: dataprivacy@enterair.pl lub daneosobowe@enterair.pl, za pośrednictwem którego mogą Państwo realizować powyższe prawa.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Enter Air Services Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 74 zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016) r w celu przeprowadzenia rekrutacji.
Jednocześnie wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez 1 rok od czasu zakończenia aktualnej rekrutacji.

  • przygotowywanie dokumentacji na rejs
  • przygotowywanie planowanych operacji z uwzględnieniem analizy trasy, osiągów i innych wymogów
  • sprawowanie nadzoru nad bieżącymi operacjami
  • współpraca z załogami lotniczymi i innymi działami w zakresie przygotowania rejsu

Wymagania

  • licencja Dyspozytora Lotniczego
  • aktualne badania lekarskie
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku Dyspozytora Lotniczego
  • wysoka dyspozycyjność (praca w nocy, w weekendy i święta)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, samodzielność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • znajomość narzędzia Navblue będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obszarze network

Jesteś zainteresowany? Prześlij CV z dopiskiem „DYSPOZYTOR LOTNICZY” na adres:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ENTER AIR sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Komitetu Obrony Robotników 74.
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Enter Air Sp. z o.o  z siedzibą w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 74 zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016) r w celu przeprowadzenia rekrutacji.