O nas

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w Enter Air

Kariera

Miejsce pracy:

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rekrutacją na stanowisko F/O B737 na Dzień Otwarty w naszej siedzibie (ul. 17 Stycznia 74, Warszawa)

DATA: 12.12.2017

GODZINA: 14:00 – 16:00

W trakcie spotkania z przedstawicielami Działu Szkoleń Lotniczych i HR największej czarterowej linii lotniczej w Polsce odbędzie się prezentacja dotycząca rekrutacji, szkoleń oraz oferty pracy na stanowisku pilota w Enter Air.

Zapisy na Dzień Otwarty prowadzimy pod adresem: pilot2017@enterair.pl do 11.12.2017

Miejsce pracy: WAW,KTW,POZ,WRO

Wymagania

  • ważna licencja CPL wraz z ATPL frozen
  • ważne uprawnienia IR/ME
  • uprawnienie MCC (teoria i praktyka)
  • minimalny nalot TT 300 h
  • język angielski poziom min. ICAO 4
  • badania lotniczo-lekarskie kl. I

Oferujemy

  • szkolenie TR B737 wraz z uprawnieniem NG, MAX
  • umowę lojalnościową
  • wieloletni kontrakt

PLANOWANE TERMINY

  • rekrutacja: styczeń 2018
  • szkolenie teoretyczne: luty 2018
  • szkolenie symulatorowe: marzec 2018
  • praktyka liniowa: kwiecień-czerwiec 2018

WYMAGANE DOKUMENTY

  • CV
  • kopia licencji, badań lotniczo-lekarskich, licencji radiooperatora, certyfikatu MCC (teoria i praktyka) oraz ostatniej strony logbooka

Na zgłoszenia czekamy do 31.12.2017

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pilot2017@enterair.pl do 31 grudnia 2017.

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, oferujemy Ci ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz wiele możliwości rozwoju. Razem z nami będziesz współtworzył firmę, w której nie jesteśmy anonimowi, dbamy o relacje i przyjazną atmosferę.

Do wysyłanej aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Enter Air Sp. z o.o. z siedzibą

w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych

(Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • ewidencja kosztów przy użyciu odpowiednich aplikacji
  • terminowe rozliczanie dokumentów zakupowych zgodnie z procedurami
  • koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów księgowych
  • rozliczenia wydatków gotówkowych pracowników
  • wsparcie działu finansowego w codziennych obowiązkach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, oferujemy Ci ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz wiele możliwości rozwoju. Razem z nami będziesz  współtworzył firmę, w której nie jesteśmy anonimowi, dbamy o relacje i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacje@enterair.pl z dopiskiem "Asystent/ka w Dziale Finansowym

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Enter Air Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Miejsce pracy: WAW/POZ/KTW/WRO

▪ Zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom podczas lotów;

▪ Realizacja celów sprzedażowych firmy na pokładzie samolotu;

▪ Reprezentowanie przewoźnika podczas eventów.

Wymagania

▪ Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

▪ Płynna znajomość języka angielskiego (drugi język będzie atutem);

▪ Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania;

▪ Miła, schludna aparycja i wysoka kultura osobista;

▪ Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

▪ Gotowość do udziału w szkoleniu w Warszawie przez okres 4 tygodni.

Oferujemy

▪ Stabilne zatrudnienie i regularne szkolenia;

▪ Pełną wyzwań, ciekawą pracę w młodym zespole połączonym pasją lotnictwa;

▪ Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem poprzez platformę:

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: WAW,WRO,POZ,KTW

  • Reprezentowanie firmy
  • Zapewnianie bezpieczeństwa pasażerom
  • Realizacja sprzedaży na pokładzie samolotu

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie maturalne
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie atutem
  • Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres wakacji
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym pasją lotnictwa

Szkolenie odbywa się podczas spotkań weekendowych:

13.04 - 15.04.2018

20.04 - 22.04.2018

27.04 - 07.05.2018

(obecność na wszystkich zajęciach obowiązkowa)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zdjęcia całej sylwetki na adres:

student_praca@enterair.pl