Przed lotem

Zanim wyruszysz w podróż sprawdź co musisz wiedzieć, aby podróżować spokojnie i komfortowo.

Przepisy specjalne

Nasz personel pokładowy  dokłada wszelkich należytych starań, aby każdy pasażer podczas pobytu na pokładzie samolotu czuł się komfortowo i bezpiecznie. Miejsca są rozdysponowane tak, aby sprostać potrzebom osób o ograniczonej sprawności ruchowej zgodnie z prośbą i z zastrzeżeniem zachowania wymogów bezpieczeństwa oraz dostępności.

Osoby niepełnosprawne oraz osoby mające trudności z poruszaniem się mają prawo do pomocy podczas podróży lotniczej do i z Unii Europejskiej. Przed podróżą należy zastanowić się nad rodzajem potrzebnej pomocy i zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa linii lotniczych.

Jeżeli podróż lotnicza może negatywnie wpłynąć na Państwa zdrowie, powinni Państwo posiadać zaświadczenie lekarskie zezwalające na lot.

Przewóz psów przewodników jest dozwolony w kabinie samolotu bez dodatkowych opłat. Psy przewodnicy o większych rozmiarach mogą podróżować siedząc na podłodze.

Zasady przewozu płynów, aerozoli i żeli w bagażu podręcznym

Informacja o przedmiotach zabronionych do przewozu w bagażu kabinowym i rejestrowanym

Jakie płyny mogę zabrać w bagażu kabinowym?

Informacje dla osób wymagających opieki specjalnej

Informacje Głównego Inspektoratu Weterynarii na temat przepisów UE dotyczących wwozu żywności i produktów pochodzenia zwierzęcego do Unii Europejskiej

MEDIF-ARKUSZ INFORMACYJNY DLA PASAŻERÓW WYMAGAJĄCYCH SZCZEGÓLNEJ OPIEKI 

Więcej informacji na temat przepisów specjalnych można znaleźć tutaj.


Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.