Przed lotem

Zanim wyruszysz w podróż sprawdź co musisz wiedzieć, aby podróżować spokojnie i komfortowo.

W samolocie

Po wejściu do samolotu personel pokładowy powita Państwa i pomoże zająć miejsca przydzielone w trakcie odprawy. Po lewej stronie samolotu (patrząc zgodnie z kierunkiem lotu) znajdują się miejsca A, B, C, po prawej miejsca D, E i F. Bagaż należy umieszczać w szafkach/półkach nad fotelami lub pod poprzedzającym fotelem.

W trakcie lotu prowadzimy sprzedaż różnych produktów spożywczych oraz upominków. Nasze ceny nie są wysokie i bardziej opłaca się dokonać zakupu na pokładzie niż w sklepach znajdujących się na lotnisku.

Menu

Katalog Sprzedaży Pokładowej

W kieszeni fotela można znaleźć magazyn pokładowy, pełen rozrywki, ciekawostek oraz dobrych porad, szczególnie przydatnych w podróży.

Magazyn pokładowy

Enter Air przestrzega europejskich standardów bezpieczeństwa, zgodnie z którymi przed każdym rejsem przedstawiamy pasażerom zasady bezpieczeństwa obowiązujące na pokładzie. Procedury bezpieczeństwa oraz ochrony są narzucane przez przepisy państwowe, a obowiązują w równym stopniu pasażerów i linię lotniczą. Prosimy o uwagę podczas demonstracji/prezentacji zasad bezpieczeństwa oraz o postępowanie zgodnie z nimi. Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wymogami przepisów sanitarnych obowiązujących w niektórych krajach do których wykonujemy operacje, samoloty Enter Air poddawane są okresowej dezynfekcji mającej na celu uniemożliwienie rozprzestrzeniania się chorób tropikalnych. Do dezynfekcji stosowane są substancje zgodne z zaleceniami WHO. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

Zapraszamy na pokład, gdzie zaczynają się państwa wakacje.


Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.